Školenia účesov

Pre začínajúce kaderníčky aj pre profesionálky ponúkame možnosť rozšíriť si svoje zručnosti v kurzoch "Techniky výčesov".

Hodiny strávené so záujemcami sú individuálne a každému z nich sa venujeme osobitne. Na kurzoch ide hlavne o prax, nie o teóriu česania.

Na kurzoch vás nenaučíme, ako česať a pozerať sa na budúci účes tak, ako to vieme my. Nechceme z vás robiť naše kópie a potlačiť vaše umelecké ja. Preto vám nikdy nepovieme, že tieto vlasy máte česať takto, tamtie zase takto. Nikdy vám nepovieme, že pre túto slečnu by sa hodil takýto účes a tej pani zase taký. 

Naučíme vás česať. Ale tak, ako je to prirodzené pre vás. Silný dôraz kladieme na individualitu, preto vám pomôžeme objaviť váš pohľad, zdokonaliť váš vlastný postup a presadiť svoj štýl tak, aby s výsledkom boli nadmieru spokojní nie len vaši zákazníci, aj aj vy sami.

Objavíme vo vás kreativitu, zdokonalíme vašu techniku, zoznámime vás s novinkami a naučíme vás jednoducho sa dohovoriť s klientom, aby ste vedeli, aké má očakávania a on si bol istý, že mu rozumiete.

Úplne na konci však bude výsledok záležať výhradne na vás.

Rezervujte si svoje školenie