O mne

Tejto záľube a zároveň práci sa venujem už viac ako 5 rokov. Za ten čas sa nazbieralo mnoho skúsenosti na rôznych školeniach, súťažiach či prehliadkách. No najmä vo vlastnom salóne kde poskytujem kadernícke služby s použitím kvalitnej profesionálnej bez sulfátovej kozmetiky Affinage. Mojou hlavnou náplňou práce je koloristika. Samozrejmosťou sú účesy, či už spoločenské alebo svadobné, pretože je to jedinečná udalosť, ktorej možem byť súčasťou a zažiť pocit z toho krásneho dňa. 

 

Dámy rada poteším novou zmenou farby, strihu a účesu na každodenné nosenie, alebo niečim zaujímavým, extravagantným - čím vyniknete nie len pri špeciálnych príležitostiach, ale aj pri bežnej prechádzke po meste.

 

Špecialitkou je hlbková regenerácia za použitia ultrazvukovej žehličky spolu s Kitoko regeneračnou líniou. Ochotne Vám vysvetlím, ako sa o vlasy správne starať aj doma, aby bol Váš účes vždy žiarivý a TOP.

Predĺžovanie kreatínovou a eurolockovou metódou len tými najkvalitnejšími panenskými vlasmi tu nesmie chýbať. 

Kedže sa nikomu nechce čakať, tak za pár hodín možete mať prirodzené vyzerajúce, dlhé vlasky, ktoré prispôsobim Vašmu typu vlasov, farbe a hlavne vlastnému "Ja".

Pánske aj detské strihanie je samozrejmosťou.

 

Teším sa na Vašu návštevu.

...Pretože Váš úsmev dáva mojej práci zmysel...